Ieeja teritorijā no plkst.12:00, festivāla sākums plkst. 13:00

Šogad būs iespējams iegādāties īpašo ZAUBES SAULLĒKTA UN SAULRIETA ALU!

AUGŠEZERS

 Meža un ezera garšas, gaļas cepšana uz akmeņiem un zivju kūpināšana kopā ar Mednieku un makšķernieku klubu “Zaube”. Loterija.

Makšķerēšanas izziņas telts

 Lokšaušana lieliem un maziem

  SUP dēļu noma;

  “Rupuču” laivu noma;

Lokšaušana ar medību lokiem īstiem vīriem un sievām.

 Visas dienas garumā varēsiet baudīt GARŠU TIRGUS piedāvājumu!

ZAUBES CENTRS

 Vizināšanās ar zirgu;

 Piedzīvojums ar haskijiem.

MUIŽAS PARKS

12:00 – 17:00  Ingmāra Ladiga “Dabas ugunskura meistarklases”;

Meistarklase plkst. 12:00

Baklažāni un zaļās pupiņas ceptas ugunskurā ar meža ogu sojas mērci

Meistarklase plkst. 13:00

Lauku vistas zupa ar ugunskurā ceptiem kartupeļiem un jāņogām

Meistarklase plkst. 15:00

Vīnogu lapu buņģis  ar jēra cepeti un oglēs cepti kabači ar piparmētru pesto

Meistarklase plkst. 16:00

Ugunskurā ceptas sviesta baltmaizes šķēles ar zemeņu sviestu

Dabas rotu darbnīca (atslēgu piekariņu izgatavošanas darbnīca bezmaksas)

MUIŽAS PARKA SKATUVE

Konkursu vadītājs Māris Grigalis, muzicē blūza/folka grupa “Rahu The Fool”.

13:15 Konkurss “SMEĶĪGĀKĀ BRŪKLEŅU ZAPTE” . Konkursa uzvarētāju nosaka festivāla apmeklētāji.

līdz 14:00  Brūkleņu zapšu burciņu iesniegšana vērtēšanai;

14:00-15:00  Brūkleņu zapšu degustācijas, balsošana

15:15  Konkurss “SMEĶĪGĀKĀ BRŪKLEŅU ZAPTE” uzvarētāju apbalvošana

13:25 Konkursa “VEIKLĀKAIS KARTUPEĻU MIZOTĀJS UN RĪVĒTĀJS”

I kārta /piedalīties var ikviens!/

14:20 Konkursa “VEIKLĀKAIS KARTUPEĻU MIZOTĀJS UN RĪVĒTĀJS” II kārta /piedalīties var ikviens!/

15:30 Konkursa “VEIKLĀKAIS KARTUPEĻU MIZOTĀJS UN RĪVĒTĀJS”  finālsacensības /piedalās uzvarētāji no I un II kārtas/ un apbalvošana. Konkursa uzvarētāju noteiks labākais laiks.

16:15 – Konkurss “DANSUKKER LABĀKĀ LAUKU TORTE  2019”;

Konkursa uzvarētāju noteiks profesionāla žūrija Inas Poliščenko, Sandra Ošiņa,  Aira Mellēna, Iveta Zariņa, Sandra Slavišena – Dorša.

   Ar “jestrām” dziesmām priecē Amatas novada Zaubes jauktais koris /diriģents Rihards Rudzītis/

20:00 Festivāla noslēgums – ROBERTO MELONI ŠOVS “DOLCE ZAUBE”

Ar teātra deju studijas SAVANNA kustību performancēm /vadītāja Katrīna Vīksniņa/

Šova viesi Māris Olte /dabas draugs/ Gvido Freiborns /Pavāru konkursa rīkotājs/, Eva Koljera /festivāla idejas autore un organizatore/

21:30   Zaļumballe kopā ar grupu “STRADIVARI”

ieejas maksa uz zaļumballi – 3,00 EUR /nav iekļauta festivāla biļetes cenā/

 

VISAS DIENAS GARUMĀ:

Zaubes baznīcā apskatāma mākslinieces Lailas Pānes gleznu izstāde, iespēja uzkāpt baznīcas tornī. 

 Kefejnīca “ODIS Food” 

Ķimeņu ūdens kliņģeru gatavošanas darbnīca

15:00 Siera siešanas darbnīca 

 Kafija “Tīrs miers”

13:30 un 15:30 “Veselības laboratorija” dzērienu degustācija

 Kartupeļu pankūkas ar zapti

MUIŽAS VĀRTI

 Vegānu/veģetāriešu kafejnīca “Gardā pupa”

 Ozolzīļu dzēriens “Zīleja”

 Bezglutēna un bezlaktozes konditoreja “Dabas dimanti”

“Lauku Tēja” dabas mandalu veidošana

Kukaiņu viesnīcu darbnīca

LATVIJAS DABAS MUZEJA meža lietu taustīšanas stūrītis, dzīvnieku balsu atpazīšana un miniatūra sēņu izstāde

LEJASEZERS

Lejasezera runasvīrs  – Jānis Gabrāns

14:00 – 17:00 Pavāru komandu sacensības savvaļas ēdienu gatavošanai uz dzīvās uguns.

Uzvarētāju noteiks profesionāla žūrija Ingmārs Ladigs, Dzintars Kristovskis, Oskars Freiborns, Druvis Legzdiņš un Solvita Pazāne

14:30 “Divu māsu virtuve” mērcīšu gaļai  gatavošana un degustācija

16:00 Uz dzīvas uguns gatavotā jēra degustācija

 Uz uguns gatavotas nātru maizītes ar medu

Vairas Kārkliņas savvaļas augu marinējumu degustācija un iespēja iegādāties grāmatu “Savvaļas augu receptes”

Uz uguns bluķīša ceptas pankūkas un zāļu tējas /gatavo “Priekuļu tehnikums” studenti un pasniedzēji/

17:00 – Pavāru sacensību noslēgums, degustācijas

18:00 – 19:30  muzicē Latvijas Universitātes pūtēju orķestris /diriģents Jānis Puriņš/

18:30 – Pavāru sacensību rezultāti, apbalvošana

13:00 – 19:00 –   kafejnīca “CEĻOJOŠAIS PICU NAMIŅŠ”

 Vanessas brazīliešu virtuve

13:00 – 16:00 Lidojošo pūķu darbnīca

Izziņas telts:

13:30 – Lekcija “Alus brūvēšanas vēsture un kā brūvēt alu mājās!” /biedrība “KUPLA”/

14:30 – Lekcija “Dabas elementi savvaļas augos un to pielietojums veselības uzlabošanai” /Vaira Kārkliņa/

15:30 – Lekcija ALTERNATĪVĀ ĒDIENKARTE, Rīkosimies gudri šodien labākai rītdienai.  /Ilga Gedrovica/

Slieku izmantošana pārtikā. Restorāna “Jāņoga” sarūpētās skudru pastētes degustācija

 

 – maksas aktivitātes par ļoti draudzīgām cenām

Lejupielādē festivāla programmu ŠEIT

 

Iegādāties biļetes