Zaubes savvaļas kulinārais festivāls pārcelts uz 2021. gada jūliju!

09.jūlijā 2020

Ir apritējuši teju trīs mēneši kopš paziņojuma par 2020. gada Zaubes savvaļas kulinārā festivāla pārcelšanu uz 2021. gada jūliju.  Tomēr festivāla datumam tuvojoties, cilvēki sāk aktīvi interesēties vai festivāls notiks.

Lēmums par festivāla pārcelšanu tika pieņemts aprīlī, kad turpinājās martā izsludinātais ārkārtas stāvoklis valstī un ikviens turpināja ievērot virkni piesardzības pasākumu, lai ierobežotu Covid-19 vīrusa izplatību.

Šogad 11. jūlijam bija jābūt zīmīgam – 5. gadi Zaubes savvaļas kulinārajam festivālam.

2019. gadā festivālā mums izdevās pulcēt rekordlielu apmeklētāju skaitu – vairāk kā 5000 apmeklētājus, bijām auguši gan mēs festivāla organizatori, gan festivāls, ik gadu piedāvājot arvien plašāku festivāla programmu, iekļaujot atraktīvus konkursus, izzinošas lekcijas, aizraujošas meistarklases, degustācijas, plašu garšu tirgu un citas savvaļas aktivitātes gan lieliem, gan maziem apmeklētājiem.

Pagājušogad festivāls ieguva arī Eiropas līmeņa atzinību Eiropas kultūras tūrisma tīkla European Cultural Tourism Network (ECTN) konkursā iegūstot 2. vietu kategorijā  “Kulinārais mantojums, pārtikas un gastronomijas tūrisms”.

Līdz 2021. gada Zaubes festivālam vēl ir jāpaciešas, bet tikmēr turpināsim novērtēt dabas bagātību, krāt un nodot zināšanas, lai jau nākamajā gadā pulcētos Zaubes ezeru krastos, dotos savvaļas garšu piedzīvojumā un svinētu svētkus.

Savvaļas garšām, aktualitātēm un  notikumiem aicinām sekot līdzi mūsu Facebook lapā: https://www.facebook.com/Zaubewildfoodfest/ kā arī mājas lapā: www.wildfoodfest.lv.

Paldies par uzticību un uz tikšanos festivālā 2021. gada jūlijā!

 

Papildus informācija:
Ieva Dreibante
Ieva.dreibante@amatasnovads.lv

Tev varētu arī interēsēt:

Iepazīsti Zaubi ainaviskā izbraucienā ar velosipēdu!

08.jūlijā 2022
Zaube ir ne vien ozoliem bagāta vieta, bet arī bagāta ar savvaļas ainavām, mežiem un pļavām, ko aicinām baudīt dodties laiskā velobraucienā.

Zaubes savvaļas kulinārā festivāla 2022 programma

03.jūlijā 2022
Pēc divu gadu pārtraukuma klātienē atgriežas Zaubes savvaļas kulinārais festivāls, kura tēma šogad ir “izdzīvošana dabā”. Šī gada 9. jūlijā Zaubes Augšezera un Lejasezera krasti, un Muižas parks visas dienas garumā pārtaps garšu ceļojumā, kurā ikviens visdažādākajos veidos varēs izgaršot uz izzināt savvaļu un savvaļas garšas. Šogad ieeja festivālā bez maksas!

Izsludināta pieteikšanās uz meistarklasēm!

02.jūlijā 2022
Piedzīvo neaizmirstamu ēdiena gatavošanas pieredzi ar mūsu lieliskajiem pavāriem un savvaļas kulinārijas entuziastiem!

Zaubes savvaļas kulinārais festivāls 2022

22.jūnijā 2022
Piedzīvo garšas, stāstus un iegūsti jaunus iespaidus 9.jūlijā Zaubes savvaļas kulinārajā festivālā! 

Klajā nākusi “Zaubes savvaļas receptes 2021” grāmatiņa

11.novembrī 2021
Grāmatiņā apkopotas 15 savvaļas receptes. Grāmata pieejamā gan latviešu, gan angļu valodā.

NODARBĪBU CIKLS – “Jaunrade savvaļas produktu gatavošanā” nodarbības

26.oktobrī 2021
Nodarbībs vada Vaira Kārkliņa, savvaļas augu eksperte, “Dabas studijas ”Skara”” vadītāja. Visas nodarbības pieejamas YouTube!
Biļetes uz meistarklasēm