TIEK PAGARINĀTA PIETEIKŠANĀS KONKURSAM “DANSUKKER LABĀKĀ LAUKU TORTE”

01.jūlijā 2019

Šī gada 13. jūlijā Zaubes savvaļas kulinārais festivāls tradicionāli pulcēs labākās lauku toršu cepējas no malu malām. Konkursā “Dansukker labākā lauku torte” pieteikt savu dalību var ikviens, kas prot cept īstas lauku tortes. Vienalga vai esat profesionālis vai darāt to savam un draugu priekam. 

Konkursa “Dansukker labākā lauku torte” mērķis ir popularizēt lauku toršu cepšanas prasmes, veicināt to tālāknodošanu no paaudzes paaudzē, kā arī uzsvērt dabīgo produktu izmantošanas nozīmi toršu gatavošanā. Ņemot vērā, ka konkurss notiks “Zaubes savvaļas kulinārā festivāla” ietvaros, kā viens no galvenajiem uzsvariem un vērtēšanas kritērijiem toršu pagatavošanā ir izmantotie dabīgi produkti –  lauku olas, lauku piena produkti, sezonas dabas veltes. 

Šī gada toršu konkursa tēma ir MEŽS. Ņemot vērā konkursa iepriekšējos gados redzēto, šogad gaidāmas atkal nebijušas idejas. Pilnīga vaļa jūsu fantāzijai kā iestrādāt tortē meža ideju!

Šogad sacensību par labākās lauku tortes titulu vadīs restorāna “Jonathan Restaurant” šefpavāre un daudz balvu ieguvusī toršu meistare Ina Poliščenko. Ina stāsta, ka no konkursa sagaida katras kūkas cepējas individuālo rokrastu, drosmi garšās, krāsās un izpildijumā, kas noteikti arī viņai pašai atvērs jaunus apvāršņus. Kā arī toršu meistare sniedz padomu – paveikt visu kā ieplānots, nešaubīties par sevi un pēdējā brīdi neveikt eksperimentus, jo konkursos strādā pārbaudītas vērtības. Ina tic, ka viss būs sirsnīgi, saldi, un pēc pasākumā viņai būs jaunas domu biedrenes.

Iepriekšējo gadu pieredzes stāsti vēsta, ka dalība un uzvara sacensībā par labākās lauku tortes titulu ir ne vien gandarījumu un prieku nesoša, bet arī popularitāti veiconoša. Pērnā gada labākās lauku tortes titula ieguvēja Margarita Mazkalniņa stāsta, ka pirms konkursa cepusi tortes vien ģimenei un paziņām, un dalību konkursam pieteikusi vien pēdējā dienā, bet uzvara konkursā nesusi atpazīstamību, un nu Margaritai pat bijusi iespēja cept milzīgu torti latviešu biedrības namam. Magarita aicina arī citus pieteikties sacensībai un būt nedaudz trakiem.

Pieteikt savu dalību konkursā aicināts jebkurš, arī tie, kam toršu cepšana ir tikai aizraušanās. Ja toršu cepšana ir Tavs sirdsstāsts, tad šis ir īstais laiks ar to pacienāt visus kārumniekus, kuri šogad apmeklēs Zaubes savvaļas kulināro festivālu (un tādu būs daudz!). 

Neturi sveci zem pūra, bet spraud to uz savas vislabākās lauku tortes un, iespējams, tieši Tava torte iegūs labākās lauku tortes titulu! Pēc konkursa arī pašām būs iespēja nogaršot vienai otras cepumu un dalīties pieredzē.
Veicināšanas balvas no “Dansukker” saņems visi dalībnieki. 1. vietas ieguvēja saņems iespēju ceļot pa Baltiju kopā ar tūrisma aģentūru “Balt-Go”, 2.vietas ieguvēja dodies piedzīvojumā ar haskijiem, bet 3. vietas ieguvēja saņems dāvanu karti no viesnīcas “Annas Hotel”.

Šeit iespējams iepazīties ar KONKURSA NOLIKMU.

Piesaki savu dalību aizpildot PIETEIKUMA ANKETU vai sazinoties e-pastā:  turisms@amatasnovads.lv, mob: 28721839

Pieteikumus iespējams iesniegt līdz 2019. gada 8. jūlijam. Dalībnieku skaits konkursā ir ierobežots, tādēļ piesakies laikus!

Vairāk informācija: 

Dace Rubene

Amatas novada pašvaldība

turisms@amatasnovads.lv

Mob: 28721839

www.wildfoodfest.lv

Tev varētu arī interēsēt:

Lieliskā atmosfērā, bagātīgām garšām aizvadīts Zaubes savvaļas kulinārais festivāls 2019!

19.jūlijā 2019
Šī gada 13. jūlijā pulcējāmies Zaubes ezera krastos, kas bija pārtapuši savvaļas garšu piedzīvojumā. Festivāla programma bija garšām un emocijām bagāta, liekot gavilēt garšu kārpiņām, jūtot līdzi sacensību un konkursu dalībniekiem, iesaistoties dažādās aktivitātēs brīvā dabā. Šogad festivāls pulcēja vairāk kā 5000 apmeklētājus. Kā norāda festivāla organizatore Eva Koljera: “Festivāls ir par cieņpilnu attieksmi pret …

Noslēgusies pieteikšanās konkursam “Dansukker Labākā lauku torte 2019”

03.jūlijā 2019
Pateicamies par ļoti lielo interesi konkursā “Dansukker Labākā lauku torte 2019” un informējam, ka pieteikšanās noslēgusies, jo ir sasniegts maksimālais dalībnieku skaits. Paldies visiem, kuri pieteikušies. Par pasākuma niansēm ar katru dalībnieku sazināsimies personīgi. Uz tikšanos pasākumā!

TIEK PAGARINĀTA PIETEIKŠANĀS KONKURSAM “DANSUKKER LABĀKĀ LAUKU TORTE”

01.jūlijā 2019
Šī gada 13. jūlijā Zaubes savvaļas kulinārais festivāls tradicionāli pulcēs labākās lauku toršu cepējas no malu malām. Konkursā “Dansukker labākā lauku torte” pieteikt savu dalību var ikviens, kas prot cept īstas lauku tortes. Vienalga vai esat profesionālis vai darāt to savam un draugu priekam.  Konkursa “Dansukker labākā lauku torte” mērķis ir popularizēt lauku toršu cepšanas …

GATAVO DABĀ KOPĀ AR INGMĀRU LADIGU

01.jūlijā 2019
Lai izgaršotu īstu dabas garšu, festivāla laikā aicināsim gatavot uz dzīvas uguns kopā ar šefpavāru Ingmāru Ladigu. Ingmārs Ladigs iratpazīstams pavārs un raidījuma “Ēdiena daba” vadītājs, kā arī Latvijas garšas meistara titula ieguvējs.  Kopā notiks 4 dažādu ēdienu gatavošanas meistarklases, kur katrā no tām būs iespēja piedalīties ierobežotam dalībnieku skaitam / līdz 15 personām/. Pēc meistarklases …

Pavāru sacensības

18.jūnijā 2019
Aicinām pieteikties pavārus Pavāru sacensībām gan no tuvākiem, gan tālākiem Latvijas un kaimiņvalstu nostūriem. Komandā drīkst būt ne vairāk kā 4(četri) dalībnieki. Dalībniekiem nav obligāti jābūt profesionāļiem, bet tādiem, kuriem ēst gatavošana dara prieku, tas izdodas un ir izpratne par produktu tehnoloģisko pagatavošanu.

Izsludināta pieteikšanās konkursam “Dansukker Labākā lauku torte”

07.jūnijā 2019
Šī gada13. jūlijā Zaubes savvaļas kulinārā festivāla ietvaros jau tradicionāli norisināsies konkurss “Dansukker Labākā lauku torte”, kurā pieteikt savu dalību var ikviena lauku toršu cepēja. 
BIĻETES DRĪZUMĀ